section-b3f6c4c

Використання статичних адрес особливо актуально для інтернет провайдерів, хостинг провайдерів і великого бізнесу. Однак під час карантину цією послугою стали також користуватися представники малого бізнесу і фізичні особи, які працюють дистанційно.

Перераховуючи переваги статичної адреси, у першу чергу варто говорити про безпечне підключенні і захист даних. Статична IP - це ваш особистий надійний канал виходу в інтернет, потрібно лише налаштувати VPN на роутері з належним шифруванням.

  1. Власна біла IP-адреса дозволяє підвищити рівень безпеки вашого сайту. Ви можете налаштувати обмеження доступу до вашого сервера лише з визначених IP-адрес, що забезпечить додатковий захист від несанкціонованого доступу.
  2. Важливо мати достатньо велику пропускну здатність, щоб ваші співробітники могли швидко завантажувати та відправляти файли, виконувати онлайн-операції та спілкуватися з клієнтами без затримок.
  3. Встановлення чіткої політики доступу до даних, яка визначає, хто має доступ до якої інформації і за яких обставин, допомагає обмежити ризики витоку даних та несанкціонованого доступу.
http://nak.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/ip_adr-600x500.png

Щомісячна плата за використання IP-адреси - 50 грн.

Для замовлення послуги зверніться за номерами телефону:

067 280 2900 або 050 280 2900

або напишіть нам формі зворотного зв'язку.

Зворотній зв'язок

Завдання, які допоможе вирішити послуга

Встановити віддалений доступ до

ПК, відеокамери та іншого обладнання

Організувати публічний

http-ftp-ігрового серверу

Підвищити безпеку

використання електронних платіжних систем

Авторизуватись на ресурсах,

які вимагають статичну IP-адресуперевірте, чи працює ваше з'єднання, переглянувши веб-сторінки або запустивши тести швидкості Інтернету.