http://nak.net.ua/wp-content/uploads/2022/09/SWEET.TV-key-1920x1080.jpg

Підключай цифрове телебачення разом до тарифу !

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV 

SWEET.TV — національний онлайн-кінотеатр із доступом до українського національного та преміального телебачення, зокрема в HD та 4К, а також  рейтингових світових кінохітів. Ми — один із лідерів ринку ОТТ-сервісів і представлені на всій території країни. 

Іншими словами ОТТ-сервіс часто називають стримінговою платформою. Ми передаємо ТБ- і відеосигнал у реальному часі через інтернет. Наш контент можна дивитися на будь-якому пристрої, звідки завгодно та коли завгодно. Для цього потрібно всього-на-всього під’єднатися до мережі.

На нашій платформі представлені національні, преміальні та міжнародні телеканали, а також кінозал із рейтинговими голлівудськими фільмами, прем’єрами, серіалами та мультфільмами. Крім цього, ми зібрали бібліотеку із кращими світовими серіалами.

SWEET.TV — перший український онлайн-кінотеатр, що уклав прямі контракти з Disney, Paramount, Universal, Sony та ін. саме для території України.

Технологічні переваги SWEET.TV

Сімейна передплата. Підключай 5 пристроїв за ціною одного тарифу. В межах кожного підключення можна дивитися контент на 5 різних пристроях. Також можна почати перегляд на одному пристрої, а продовжити на іншому. 

Інтерактивне ТБ. Це можливість керувати прямим ефіром телебачення. Це дозволяє коли завгодно поставити новини чи щось інше на паузу, перемотати назад і переглянути в записі передачі за минулі 7 днів.

Всі фільми та серіали доступні на SWEET.TV у Full HD (1080x1920). А для власників 4К телевізорів у нас є спеціальний розділ, де доступні фільми у якості 4К. Тож ви зможете по-справжньому відчути можливості навіть найкрутішого телевізора. 

Культові фільми з українською доріжкою від Disney, Universal, Paramount, Sony та Metro-Goldwyn-Myer включені у стандартний тариф SWEET.TV. Ви зможете переглядати їх без додаткових платежів. А ще, ми здійснюємо власний ексклюзивний дубляж обраних голлівудських кінохітів українською мовою.

Додаток SWEET.TV один із найбільш дружніх на українському ринку. Ви за лічені хвилини інтуїтивно зрозумієте, куди натискати та що робити. І ваша бабуся теж. Додаток може стабільно працювати з мінімальною швидкістю інтернету. Це дозволяє дивитись фільми, серіали та телеканали в лісі, горах, у дорозі, чи на березі моря у мобільному додатку SWEET.TV.

SWEET.TV — легальний сервіс. Весь контент з'являється на платформі виключно після підписання угоди з правовласником.

На SWEET.TV є можливість формувати списки обраних телеканалів і фільмів на власний смак.

Телеканали

На платформі SWEET.TV представлено 260+ телеканалів національного та преміального телебачення, зокрема в HD і 4К якості. Для вашої зручності ми додали можливість відсортувати їх за жанром: фільмові, пізнавальні, спортивні, дитячі, новинні, музикальні, мода, 18+, регіональні та інші.

Бібліотека

SWEET.TV підписали прямі контракти з Disney, Universal, Paramount і Sony. Завдяки цьому всім користувачам платформи доступні бібліотеки кращих світових кіностудій.

Вони відкрили можливість власним коштом створювати ексклюзивний україномовний дубляж і озвучку для культових голлівудських фільмів, що раніше її не мали, в проєкті «Hollywood українською».

Ми вважаємо, що якісна художня доріжка нашою рідною мовою — це справжня цінність. Тому поставили собі мету дати глядачам найкращий голлівудський контент гарною українською.

Співпрацюючи з голлівудськими кіностудіями ми відібрали до кінозалу SWEET.TV. Середній рейтинг фільмів за IMDb — 7.6. На платформі доступні 10 000+ фільмів безкоштовно в тарифі, серед який українські та голлівудські ексклюзиви, топові прем’єри, культові кінохіти.

На SWEET.TV зібрані найкращі світові серіали від провідних студій ShowCase, CBS, Disney, Universal і Sony.

Також на SWEET.TV активно збільшується бібліотека дитячого контенту. Відтепер на сервісі можна подивитися мультфільми «Свинка Пеппа», «Маша та Ведмідь», «Вперед», «Алладін», «Корпорація монстрів» і багато іншого.

http://nak.net.ua/wp-content/uploads/2022/09/Hollywood-українською-1920x1080.jpg

Переглядай культові фільми українською мовою !

http://nak.net.ua/wp-content/uploads/2022/09/SWEET.TV-вдома-scaled-1920x1080.jpg

Економ до 50% від вартості пакету Sweet TV на місяць разом з тарифами від Nak Net !

Деталі за телефонами: 0672802900 або 0502802900